Аукціони з продажу необробленої деревини

Деревина як сировина завжди мала попит. Були часи коли матеріал неможливо було купити чесно і відкрито. З 1 лютого 2020 року ситуація змінилася.

Всю деревину, що заготовили постійні лісокористувачі почали продавати тільки на торгівельному порталі Прозорро. Виняток становить тільки матеріал, який іде на потреби ЗСУ та громадян у разі надзвичайних ситуацій. Ринок деревини став прозорим, а його ціни – більш доступними для населення. Можновладці сподіваються що такий механізм продажу стане перешкодою для тіньової торгівлі. Це пілотний проект, який передбачає продаж товару великих лісозаготівельних компаній тільки на порталі Прозорро.Продажі sale.ueex.com.ua, дрібних підприємців на інших електронних аукціонах. Адже до торгів на Прозорро допускається ліс об’ємом понад 150 кубометрів, ціна лоту має складати не менше 200 тис. грн.

Що необхідно зробити для участі в аукціоні

Взяти участь в аукціонах може хто завгодно. Для цього необхідно зареєструватися на sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi одному з офіційних майданчиків сайту. Найкраще це зробити на сайті Української Енергетичної Біржі, адже вона лідирує серед інших майданчиків. Крім того, необхідно сплатити реєстраційний та гарантійний внески та можна починати торги.

Майданчик має всі потрібні інструменти, які стануть у нагоді підприємцям, бажаючим успішно працювати у визначеному сегменті та налагодити становище на ринку у сфері економічних послуг. Інформація про учасників аукціону, вартість лоту настільки публічна, що навіть, звичайні громадяни можуть ознайомитися з перебігом аукціону.

Аукціони відбуваються на підвищення ціни, але якщо переможця не буде, тоді проводиться повторний продаж зі зниженням початкової вартості, але вона не може бути нижчою за собівартість лісу.

Якщо ви збираєтеся продавати сировину, постарайтеся зробити все для того, щоб покупець зацікавився саме вашим товаром. Для цього виділіть достатньої уваги на описання лоту. Продукцію намагайтеся сортувати по окремих лотах за різними характеристиками.

В чому переваги Української Енергетичної Біржі

Роботу порталу Прозорро не передбачає реєстрації учасників торгів, для цього було авторизовано близько 50 спеціальних електронних майданчиків. Який же з них обрати, щоб отримати позитивний результат від участі у торгах? Лідером серед таких ресурсів є Українська Енергетична Біржа, співпраця з нею має свої плюси:

  • нову угоду можна укласти дуже швидко і вже найближчим часом очікувати позитивного результату;
  • вам не треба організовувати зустрічі з майбутніми партнерами, шукати оголошення про продаж деревини, достатньо зайти на сайт і почати працювати;
  • процедура купівлі-продажу та укладанні угод цілком безпечна, ризики мінімізовані;
  • всі угоди, які укладаються через майданчик – принципово чесні і прозорі;
  • ви можете повністю довіряти всій інформації, яка виставлена на біржі, адже, вона повністю ідентична тій, що на Прозорро, а значить – достовірна.

Будьте впевненні – активна співпраця з майданчиком розкриє перед вами нові можливості. Цю нагоду обов’язково треба використати, щоб вийти зі скрутної ситуації, утриматися на хиткому кораблі торгівельного бізнесу. Команда професійних менеджерів біржі завжди до ваших послуг. Достатньо набрати вказаний номер і вони за потреби зможуть відповісти на будь-які ваші запитання, або навіть нададуть вам консультацію у вирішенні завдань, що стосуються торгів на електронному ресурсі. Якщо в цей час на біржі не має аукціонів, які підходять саме вам, ви можете під єднати послугу еmail-розсилки і будете завжди в курсі нових актуальних торгів.

Related Post

Займ на карту

Сейчас в Украине функционирует и успешно развивается платформа, благодаря которой стало доступно увидеть все кредитные предложения на одном портале. CRED.IN.UA – это сайт, где можно найти онлайн займ на карту

Зміни у процесі аукціонів

Як вибирали покупця в ході продажу державної або комунальної власності дізнатися було неможливо, так як система вибору була недоступна. Нова система прозора, без натяку на прихованість. Покупці в процесі продажів

ТОП букетов с метровыми розами от Royal Flowers

Выбор подарка к празднику – это всегда сложная задача. Особенно это касается мужчин, которые пытаются удивить свою вторую половинку. Сделать это не так легко и порой они склонны придумывать что-то