Аукціони з реалізації лісоматеріалів проходять на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа»

Якщо реалізація лісоматеріалів в Україні вас цікавить, то найефективнішим методом для цього є електронні аукціони в системі Prozorro. Перевагами цієї процедури є зрозумілі умови про продаж товарів, відкритість та доступність інформації для громадськості.

Виберіть правильну платформу, скажімо, ТБ «Українську енергетичну біржу», подайте необхідні документи та продайте або придбайте необхідні вам об’єкти негайно та на справедливих умовах.

Аукціони з реалізації лісоматеріалів в системі Prozorro.Sale

Аукціон з продажу деревини сьогодні є одним з найвідоміших і перспективних напрямків у системі Прозорро.Продажі, тому що вони дають гарантіючесності і прозорості.

Раніше деякі представники приватного бізнесу чи великих деревообробних компаній зверталися безпосередньо докерівників лісового господарства з метою придбання необхідної їм сировини та укладали з ними договори самостійно. Однак через це «договорняки» та корупційні схеми процвітали у сфері продажу лісів. Оплата «відкатів» та збиткові умови купівлі-продажу спричинили додаткові витрати для клієнтів талісгоспів. На цьому зацікавлені особи незаконно збагачувались.

У 2019 році влада прийняла постанову № 1178, зобов’язуючи великі лісогосподарські підприємства продавати великі обсяги необробленої деревини в компанії Прозоро.Продаж, компанія розпочалася з 1 лютого 2020 р. З цього дня щонайменше чверть щомісячних заготовок будь-якого великого лісогосподарського підприємства продається на відкритих інтернет-аукціонах.

Проводяться торги на офіційних акредитованих платформах, підключених до модуля Прозорро.Продажі. Це Торгова біржа «Українська енергетичної біржі». Електронну антикорупційну систему було створено у 2016 році, об’єднавши зусилля, НБУ, Міністерство економіки, торгівлі та сільського господарства, соціальна організація Transparency International Україна, громадські діячі та волонтери.

Маючи позитивні навички в сфері реалізації та оренди державної та комунальної нерухомості, корисних копалин, транспорту, землі на публічних торгах, влада зробила радикальний крок, включивши сюди лісове господарство. Дохід з таких торгівлісгоспів за 9 місяців склав 302,4 млн. грн. Загальний дохід за 4 роки від продажу різних активів перевищив 30 млрд. грн.

Продаж деревини згідно з чесними правилами ТБ УЕБ

Якщо ви зацікавлені реалізацією лісоматеріалів через сайт ТБ «Української енергетичної біржі» дивіться посилання https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/auktsioni-z-prodazhu-lisomaterialiv-prohodyat-na-majdanchiku-tb/.

Пройшовши процедуру швидкої реєстрації на веб-сайті ueex.com.ua, ви зможете стати учасником торгівлі деревною та взяти участь в аукціоні за справедливими правилами та з максимальною вигодою для обох сторін.

Підпишіться на офіційну сторінку телебачення ТБ «УЕБ» у Facebook, через електронну розсилку та зручний Telegram-бот. Усі ці варіанти дозволять вам швидко та зручно брати участь у торгах.

Related Post

Стиль и удобство: частично встраиваемая посудомоечная машина

Порой мы даже не замечаем, сколько времени у нас отнимают дела рутинные: уборка, стирка, готовка и, в конце концов, мытье посуды. Казалось бы – ну что там мыть ту посуду

Как выбрать шуруповерт: важные параметры

Задавались ли Вы когда-нибудь вопросом, какой электроинструмент предпочтительнее иметь у себя дома? Если да, то Вы непременно обращали свой взгляд в сторону шуруповертов. Несмотря на то, что шуруповерты имеют много общего

Грили газовые Weber

Люди очень любят правильно питаться и есть вкусную пищу. В частности, это касается мясных блюд и овощей. Некоторые любят стейки с кровью или с поджаренной хрустящей корочкой. Этот факт касается