Купуйте деревину з верхнього складу на онлайн-аукціонах на сайті УУБ

Верхні склади розташовані поблизу лісових доріг. Вони завантажують і накопичують запаси деревини. Також такі у таких складах відбувається подальша організація роботи, які відбуваються між трелюванням і завантаженням.

Ліс цього складу буває різних порід та класів якості продається на електронних торгах системи Prozorro з 1.02.2020 року, зокрема, на сайті «Української універсальної біржі»https://sale.uub.com.ua/news/derevyna-z-verhnqogo-skladu-prodajetqsya-v-systemi-prozorro-sale.

Найвищий склад — де він використовується

Верхня структура формується при транспортуванні деревини на нижні склади деревообробних підприємств. Крім того, такий формат перевезення деревини часто використовується в гірських районах.

На даних складах робляться такі роботи по:

  1. сортуванню круглих лісоматеріалів;
  2. кряжування стовбурів;
  3. чистка від голок;
  4. укладання деревини;
  5. виробництво технологічних тріски.

Спеціальна технологія та організація роботи залежать від пори року та використання вантажних споруд. Верхні склади характеризуються своєю товарообігом і здатністю вмістити багато сировини. Він визначає відношення обсягу деревини, котра храпниться на території складу, до величини ділянки розміщення. Вантажообіг– обсяг деревини, яка відвантажувалась за день або зміну.

Тривалість верхнього сховища залежить від резерву ліквідованої спільноти деревних порід у зоні вирубки та добового вантажообігу. Для території цього призначення обирається суха і рівна ділянка, котра розташована у горизонтальну положенні або з невеликим відхиленням вздовж дороги. Взимку з ідеально замерзлим ґрунтом вони обладнані навіть у заболочених районах і районах, де несуча здатність землі слабка.

Реалізація деревини верхнього складу на майданчику УУБ

Круглі лісоматеріали продаються на аукціонах в онлайн-режимі, зокрема в системі Prozorro. На сайті «Української універсальної біржі» великі державні лісогосподарські організації виставляють свої ділянки. В основному вони складаються з промислової деревини класу A, B, C, D та зазначеної кількості технологічного дерева.

Якщо ми говоримо про деревину для непромислових цілей, тобто про паливо, вона продається природним шляхом у зоні вирубки. Така процедура призвела до маніпуляцій кількісними, якісними значеннями, тобто неврахована деревина надходила на ринок. Але деякі підприємства реалізують деревину на верхньому складі, що призвело до зростання вартості на матеріали на 20-30% та обсягу продажів на 10-25%.

З метою боротьбі з такою фальшивою практикою система Prozorro.Sales допомагає, зокрема, на платформі «Української універсальної біржі». Там величезні лісогосподарські підприємства щомісяця продають величезні обсяги необробленого дерева Prozorro. Процедура відкритого аукціону через реалізацію допомагає ринок деревини зробити більш справедливим та об’єктивним.

До створення прозорих торгів найбільш часто нечесні чиновники, скориставшись своїми посадами, брали хабарі та відкати. Але зараз ці гроші йдуть на розвиток лісництва та у казну України.

Зареєструйтесь на сайті sale.uub.com.ua, підключіть електронну пошту, Viber-бота та Telegram-бота, щоб дізнатись про нові аукціони. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нашими консультантами..

Related Post

Котирування природного газу на УЕБ

Ринок газу в Україні завдяки системі Прозорро.Продажі повністю відкритий та прозорий. Державні та комунальні підприємства можуть вибирати постачальника. Надійним постачальником цін на природні ресурси стала товарна біржа «Українська енергетична біржа».

Польза увлажнителей воздуха или Как зимой болеть меньше

С наступлением холодов и первых заморозков многих из нас буквально «косит» неприятное сезонное явление – простуды и острые респираторные заболевания. Причины простуды для нас чаще всего очевидны: плохо оделись, где-то

Как почистить кондиционер: советы профессионалов

Приобретая кондиционер, мы хотим, чтобы он в течение многих лет служил нам верой и правдой, однако стоит учитывать, что кондиционер будет исправно работать долгие годы, и не подведет в самый