Онлайн торги з продажу конфіскованих активів банкрутів через електронну систему державного підприємства «ProZorro.Продажі»

Державне підприємство «ProZorro.Продажі» вже на протязі декількох років проводить онлайн аукціони з продажу різноманітних товарів та ресурсів. Недавно біржа також отримала можливість реалізовувати арештоване майно банкрутів та боржників банків, аби допомогти їм швидко повернути гроші кредиторам, та відновити становище ринку конфіскованих активів.

Що можуть робити працівники біржі заради успіху усіх учасників електронних аукціонів?

На біржі регулярно беруть участь понад 213 000 учасників, серед яких звичайні українці, державні та комунальні установи, компанії-трейдери та навіть міжнародні корпорації. Тому працівники біржі здатні забезпечувати їх різноманітними можливостями. Ось декілька прикладів того, що біржа надає своїм користувачам:

  1. Безпека. Усі особисті дані кожного учасника системи «Прозорро» захищаються від викрадення цієї інформації іншими учасниками та хакерами. Крім того, спеціалісти слідкують, аби не виникало ситуацій з шахрайством, бюрократією, дискримінацією, хабарництвом та іншими протизаконними діями, які перечать регламенту ДП «Прозорро.Продажі» та Закону України. У разі недотримання цих правил, працівники позбавляють учасника проводити діяльність на біржах системи.
  2. Доступність. Усі лоти збігаються з ринковими цінами, та перевіряються фахівцями з оцінки товарів. Ціни є доступними, тому навіть звичайна людина зможе взяти участь в онлайн аукціонах торгового майданчика.
  3. Прозорість. Уся інформація та документи, що стосуються майданчику та аукціонів, знаходяться у відкритому доступі для усіх учасників торгів, а також незареєстрованих користувачів. Крім того, будь-яка людина може вільно спостерігати за переходом будь-якого аукціону системи. Під час торгів часто можуть бути присутні представники преси, підприємці та громадські діячі.
  4. Можливість навчатись та розвиватись. На YouTube каналі «Прозорро» є десятки відео, які можуть допомогти новому учаснику краще розуміти структуру сайту uub.in.ua та упевнено брати участь в онлайн аукціонах біржі. Також представники біржі, професійні аукціонери та бізнесмени організовують спеціальні тренінги та вебінари, на яких пояснюють принципи економіки, електронних торгів та інших важливих питань. Вони навчають людей краще розуміти структуру ринків та розповідають їм, як можна заробляти на онлайн торгах.

Related Post

Виды распылителей для опрыскивателя

Распылитель относится к числу запчастей, которые прямым образом влияют на эффективность работы опрыскивателя. Если в системе используются некачественные запчасти, эффективность всей системы будет находиться под большим вопросом. Сразу же стоит

Популярные запчасти для комбайнов

Комбайн – это целая категория техники, пользующаяся огромным спросом у покупателей. Ежегодно продаются десятки тысяч, а то и сотен тысяч деталей для подобных агрегатов. Это и не удивительно, ведь в

Грили газовые Weber

Люди очень любят правильно питаться и есть вкусную пищу. В частности, это касается мясных блюд и овощей. Некоторые любят стейки с кровью или с поджаренной хрустящей корочкой. Этот факт касается