Зміни у процесі аукціонів

Як вибирали покупця в ході продажу державної або комунальної власності дізнатися було неможливо, так як система вибору була недоступна. Нова система прозора, без натяку на прихованість. Покупці в процесі продажів бачать все: хто знаходиться в лідерах і хто переміг в аукціоні.

Використовуючи систему «Прозорро», потрібно вибрати там офіційно акредитовану майданчик, тільки тоді можна взяти участь відкритих торгах. За допомогою системи «Прозорро» доступні до продажу державне і комунальне майно, фонди збанкрутілих банків і іншу нерухомість.

Після проходження процесу реєстрації на електронному майданчику, всі бажаючі стають учасниками аукціонів і беруть активну участь в торгах. Стежити за ходом всіх проведених операцій учасникам допомагає майданчик з системою «Прозорро». Такий підхід виключає всі підозри в тому що торги проходили в тіні без дотримання загальних правил.

Особливості системи

Як результат, всі аукціони відрізняються прозорістю, на них перемогти може кожен бажаючий. Основне правило це вміти вести торги і вчасно зробити переможну ставку.

Активи або об’єкт продажу легко виставити на біржу. Адже після реєстрації власникові є зручне меню, за допомогою якого легко створити лот і розмістити його на торгах.

Юридичні особи, діяльність яких зосереджена на території держави та за його межами можуть взяти участь в торгах. Навіть звичайний громадянин країни може брати участь у купівлі держмайна і активів, так як він не зобов’язаний мати статус приватного підприємця. 

Участь в таких аукціонах платне, правда, тарифи встановлює не торговельна площадка, а держава. У зв’язку з цим, ніякі афери неможливі, всі тарифи у вільному доступі, торги прозорі. Все це надалі дає можливість зробити прибуткову покупку.

Співробітники Асоціації біржових і електронних майданчиків aeaep.com.ua витрачають багато часу і сил на зміцнення ринку на правилах «Прозорро». Різні компанії в великій кількості приєднуються до Асоціації, створюючи єдине інформаційні поле і вірне ведення ринку. Прозорі аукціони доступні тільки завдяки організаторам, які створюють чесні умови для торгів.

Related Post

Обзор фена Nomi Beauty HD-01

Фен, казалось бы, предмет привычный и вполне обыденный. Частенько феном пользуется вся семья, но выбирается в основном женщинами для себя, любимых. Для дам в фенах важен стильный дизайн, удобство использования,

Крем для век: какой бренд выбрать?

Не секрет, что кожа в окружности глаз больше всего подвергается возникновению морщин. Нередко, уже после 25-30 лет можно заметить явные очертания морщин в области глаз. Отличным вариантом, как можно превратить

Аукціони з продажу необробленої деревини

Деревина як сировина завжди мала попит. Були часи коли матеріал неможливо було купити чесно і відкрито. З 1 лютого 2020 року ситуація змінилася.